Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU:

AKYAKA - DALYAN - YUVARLAKÇAY - KÖYCEĞİZ

 • Günü Birlik
 • otobüs

1.300,00 TL başlayan fiyatlarla

AKYAKA - DALYAN - YUVARLAKÇAY - KÖYCEĞİZ

Türkiye’nin Yeryüzü Cennetinde Yuvarlakçay üzerinde Salıncak Keyfi

 

 

                                           

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Albayrak 05:20-Adliye ışıklar 05:22-Teraspark taksi durağı 05:25-Servergazi başak 05:30-Forum çamlık taksi durağı 05:35-Çınar Hürriyet İ.Ö.O 06:00-Ulus ışıklar 06:08-PAÜ ışıklar 06:10-Bağbaşı ışıklar 06:12-Tavas makası 06:20-Tavas petrol 06:35-Kale 07:00
Gezilecek Yerler
Akyaka Dalyan Yuvarlak çay Köyceğiz

Tur Programı

  1. Gün

  Siz değerli misafirlerimizi servis güzergahından sonra  sabah 6.00 da çınarda hürriyet okulu önünden alarak hareket ediyoruz. Güneş tanrısı Apollon’un diyarlarına doğru yola çıkıyoruz ve yol üzerindeki restauranttan  serpme kahvaltımızı  alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Muğla - Ula güzergahını kullanarak, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile Ege'nin gizli cennetlerinden biri, Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka’ya gidiyoruz.  Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gökova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “Azmak“ üzerinde, isteğe bağlı yaklaşık 30 dakikalık tekne turumuza katılıyoruz.  Akyaka’daki serbest zamanımızdan sonra Muğla'nın en popüler tatil merkezlerinden biri olan Dalyan, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İnsan elinin henüz değmediği eşsiz güzellikleri içerisinde bulunan Dalyan, koyları ve plajları ile de oldukça ünlüdür. Gezilmeye değer pek çok yere sahip olsa da, bu tatil cennetini bir bilen ile gezmek daha çok keyif almak için oldukça önemlidir. Bu neden ile Dalyan gibi doğanın cömert davrandığı bir ilçeyi tam manası ile gezebilmeniz için, sizler için kusursuz bir tur düzenlemekteyiz. İztuzu Plajnda verilen serbest zamanın ardından tekrar yola koyuluyoruz ve yaklaşık 20 dakika sonra kendimizi “yeryüzünün cenneti acaba burası mıdır?” diyebileceğimiz kadar muhteşem güzellikte YUVARLAKÇAY’da buluyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Sonrasında ise; aracımıza geri dönerek Köyceğiz’e gidiyoruz. Bizi doğanın sürprizleriyle karşılayan Köyceğiz Gölü etrafına kurulu bu şirin beldedeki de serbest zamanımızın ardından da Denizli 'ye  dönmek üzere aracımıza geri dönüyor, yolda vereceğimiz kısa molanın ardından bir dahaki ARUZ TURİZM  organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir günün daha sonuna geliyoruz..

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
  19.06.2024Sorunuz1.300,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 12 Yaş 1.200,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Çarşamba
  21.06.2024
  22.06.2024
  Müsait1.100,00 TL-Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım hizmetleri
 • Araç içi  ikramlar
 • Kahvaltı (serpme )
 •  Profesyonel rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra turlar ve şahsi harcamalar 
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğle Yemeği ( serbest zaman )
 • Akşam Yemeği
 • Dalyan Tekne Turu
 • Azmak Tekne Turu  

Önemli Bilgiler

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
 • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar