Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU:

BODRUM TEKNE TURU

  • Günü Birlik

başlayan fiyatlarla

- -

Oda 1

BODRUM TEKNE TURU

Siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz servis güzergahından sonra Denizli Hürriyet okulu önünden 05:00 de alarak Bodrum istikametine doğru yola çıkıyoruz  Sabah kahvaltımızı yol üzerinde alıyoruz. Sonrasında  keyifli yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bodrum'a ulaşmamızın akabinde bizi bekleyen  korsan teknemize binerek, uçsuz bucaksız mavilikler içinde yol alıyoruz. Sırasıyla  Karaada – Poyraz – Akvaryum – Kızıl Burun -  Tavşan burnu –  rotasında her bir koyda 45 dakika demirler ve sizlere yüzme imkanı sağlar. Bodrum Korsan Teknesi ; 2’si bay, 2’si de bayan olmak üzere 4 wc, 2 mutfak, 2 bar, aynı anda 172 kişinin yemek yiyebilmesi icin oturma grubu ve masalar, 3 deniz merdiveni, iki duş mevcut. Köpük partisi ile sınırsız eğlenebilirsiniz.  

Tekne turu programımız bittikten sonra Bodrum'u gezebilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında Denizli’ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Eğlenceli geçen bir dönüş yolculuğunu tatlı bir yorgunlukla geride bırakırken siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktasına bırakıyor ve bir dahaki ARUZ TURİM organizasyonuna kadar siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Tarihleri:
Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın - TARIHLER
Gezilecek Yerler

Tur Programı

Tur Fiyatları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Ulaşım                                                                      

*Araç içi ikramlar                                                        

*Kahvaltı                                                                    

*Tekne turu

*Teknede öğle yemeği

*Teknede meyve ikramı

*Sınırsız eğlence 

*Profesyonel DJ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Akşam yemeği

*Yemeklerin yanında alınan içecekler

*Ekstra harcamalar

 

Önemli Bilgiler

  •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
  • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
  • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
  • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
  • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar