Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU: 01

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

 • Günü Birlik
 • Lüks Otobüsler

başlayan fiyatlarla

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

Baharın müjdecisi badem çiçeği ile Datça festivali

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Albayrak meydanı saat 04:20, Adliye ışılar saat 04:22, TerasPark AVM taksi durağı saat 04:25, Servargazi Başak saat 04:30, Forum Çamlık taksi durağı saat 04:35, Çınar Hürriyet okul önü saat 05:00, Denizli ulus ışıklar saat 05:05, PAÜ IŞIKLAR Saat 05:06, Bağbaşı saat 05:10, Tavas petrolofisi saat 05:40
Gezilecek Yerler
DATÇA-PALAMUTBÜKÜ-ESKİ DATÇA-CAN YÜCEL'İN EVİ

Tur Programı

  1. Gün

  Sabah servis güzergahından sonra saat 05:00 Çınar Hürriyet İlkokulu önünden hareket ederek Datça’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri kahvaltımızı aldıktan sonra Datça’ya ulaşıyoruz. Bu Yarımada üzerinde, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Badem Çiçeği festivali için Palamutbükü, Datça-Liman olmak üzere 2 farklı noktada Panayır Alanı kurulacak. Festival Panayır Alanları'nda badem ürünleri satışından, yöresel yemeklere, doğal üretim workshoplarından, Datça’da üretilen el işi takı ve hediyelik ürünlere, yöreye has dans gösterilerine pek çok etkinlik sizleri bekliyor olacak. Bugün ilk olarak Palamutbükü görüyoruz. Burada yol üzeri pek çok alanda badem çiçeklerini fotoğraflama imkânı bulacağız. Palamutbükü’nden dileyen misafirlerimizle panayır alanına geceçegiz.Sonrasında  Hızırşah'a ulaşacağız. Hızırşah'ta bulunan Hızırşah Kültür Evi'ni gezimiz sonrasında badem ağaçları arasında yürüyerek fotoğraf çekimleri için belirli noktalarda molalar vereceğiz ve Eski Datça'ya varacağız. Eski Datça'da taş evler arasından yürüyüp Can Yücel Evi'ni ziyaret ettikten sonra panayır alanına geleceğiz. Burada verilen serbest zaman sonrası Datça merkeze geçiyor ve serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saate buluşup Denizli’ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından misafirlerimizi aldığımız kalkış noktasına bırakarak bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Fiyatları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-dönüş ulaşım                                                                 
 • Sabah kahvaltısı                                                                                       
 • Rehberlik Hizmeti
 • TÜRSAB güvencesi        

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra yapılan kişisel  harcamalar
 • Müze ve ören yeri girişleri 
 • Öğle Yemeği  ve Akşam yemeği

Önemli Bilgiler

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
 • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar