Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU:

DATÇA KIZKUMU MARMARİS TURU

 • Günü Birlik

1.600,00 TL başlayan fiyatlarla

DATÇA KIZKUMU MARMARİS TURU

Egenin incisi Datça Kızkumu Marmaris

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Albayrak 05:20-Adliye ışıklar 05:22-Teraspark taksi durağı 05:25-Servergazi başak 05:30-Forum çamlık taksi durağı 05:35-Çınar Hürriyet İ.Ö.O 06:00-Ulus ışıklar 06:08-PAÜ ışıklar 06:10-Bağbaşı ışıklar 06:12-Tavas makası 06:20-Tavas petrol 06:35-Kale 07:00
Gezilecek Yerler
Eski ve yeni Datça -Can Yücel evi-Kızkumu-Marmaris

Tur Programı

  1. Gün

   Siz değerli misafirlerimizi  servis güzergahlarımızdan  aldıktan sonra Denizli çınar meydanından 06:00 hareket ediyoruz. Yol güzergahında Sabah Kahvaltımızı aldıktan sonra  yarımada Datça’ya ulaşıyoruz. Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve Can YÜCEL’in evininde bulunduğu tarihi eski Datça’da vereceğimiz serbest zamanda dileyenler kahvelerini yudumlayabilirler. Serbest zaman sonrası Datça’nın yeni merkezine ulaşıyor, burada kordonu, liman kısmını kısa bir yürüyüşle geziyoruz. Dileyenler bu serbest zamanda Datça çarşısını hem gezip hem de meşhur bal ve bademlerini küçük yöresel dükkanlarda tadıp, alışverişlerini de yapabilirler. Sonrasında  Kız Kumu Plajı’na gidiyoruz. Kız Kumunun efsaneleşmiş Baybassos Kralı’nın kızı güzel prenses ile fakir balıkçının aşk hikâyesini dinliyor bölge hakkında bilgiler alıyoruz ardından deniz ve güneşin tadını çıkarmak üzere  yaklaşık bir buçuk saat serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası  Marmaris’e gidiyoruz. Marmariste vereceğimiz serbest zamanda Marmaris Kalesi, Marina, Marmaris Kapalı Çarşısında vakit geçirebilir, Marina ve sahil çevresindeki kafelerde kahvelerini yudumlayabilirler. Sonrasında  Denizli’ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifle geçen yolculuğumuzun ardından başka bir  ARUZ TURİZM gezisinde buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
  10.06.2024
  16.06.2024
  Sorunuz1.600,00 TL0 - 5 Yaş ÜcretsizTaksitler »
  Turun düzenlendiği günler
  17.06.2024
  30.06.2024
  Müsait1.700,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 12 Yaş 1.600,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Salı, Çarşamba, Cumartesi, Pazar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araç içi  ikramlar
 • Kahvaltı (serpme )
 • ARUZ TURİZM güvencesi
 • Profesyonel rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
 • Öğlen Yemeği ve Dönüş akşam yemeği 
 • Ekstra turlar ve şahsi harcamalar

Önemli Bilgiler

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
 • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar