Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU:

GÜZELKÖY-BELEN KAHVESİ-AKYAKA-YUVARLAKÇAY-KÖYCEĞİZ

 • Günü Birlik

1.300,00 TL başlayan fiyatlarla

GÜZELKÖY-BELEN KAHVESİ-AKYAKA-YUVARLAKÇAY-KÖYCEĞİZ

GÜNÜBİRLİK GÜZELKÖY,BELEN KAHVESİ AKYAKA YUVARLAKÇAY KÖYCEĞİZ TURU

Dizilere misafirlik etmiş GÜZELKÖY,Türküsü ile mest eden BELEN KAHVESİ,Muğla’nın saklı cenneti AKYAKA,Yeryüzünün cenneti YUVARLAKÇAY

 

 

   Misafirlerimizi servis güzergahımızdan sonra  Çınardan Hürriyet okulu önünden saat 06:00 alarak Muğla istikametine doğru yola çıkıyoruz.


 Yol üzerinde serpme kahvaltımızı  alıyoruz. Sonrasında keyifli yolculuğumuzla devam ediyoruz İlk gezi durağımız Güzelköy e geliyoruz. Son zamanların sevilen dizisine mekan olan Bozüyük köyü, köyün otantik yapısı ve bin yıllık çınar ağacının tarihi dokusu bizleri çok etkileyecektir. Bu keyifli ortamda vereceğimiz serbest zamanda köyde dolaşabilir, dizi çekim yerlerini görebilirsiniz. Burada geçirdiğimiz keyifli zaman sonrası yola çıkıyoruz. Bir sonraki durağımız olan yöresel türkülere konu olan Belen Kahvesi ne geliyoruz. Burada ormancı türküsünü çayımızı kahvemizi içiyoruz. Sonrasında Sakar geçidinden Gökova ya inerken Gökova körfezinin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Akyaka ya varıyoruz. Burada öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Misafirlerimiz Azmak Çayı üzerinde bulunan teknelerde balık ekmek yiyebilirler. Dileyen misafirlerimiz Azmak Çayı üzerinde tekne turumuzu yapabilir. Muhteşem Azmak Çayın da suyun dibini çok net şekilde görebilirsiniz. Sonrasında bizi bekleyen aracımıza binerek ‘’yeryüzünün cenneti acaba burası mıdır?” diyebileceğimiz kadar muhteşem güzellikte YUVARLAKÇAY’da buluyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanıbaşında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Sonrasında ise; aracımıza geri dönerek Köyceğiz’e gidiyoruz. Bizi doğanın sürprizleriyle karşılayan Köyceğiz Gölü etrafına kurulu bu şirin beldedeki de serbest zamanımızın ardından da Denizli 'ye  dönmek üzere aracımıza geri dönüyor, yolda vereceğimiz kısa molanın ardından bir dahaki ARUZ TURİZM  organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir günün daha sonuna geliyoruz..

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Albayrak 05:20-Adliye ışıklar 05:22-Teraspark taksi durağı 05:25-Servergazi başak 05:30-Forum çamlık taksi durağı 05:35-Çınar Hürriyet İ.Ö.O 06:00-Ulus ışıklar 06:05-PAÜ ışıklar 06:07Bağbaşı ışıklar 06:10-Tavas makası 06:20-Tavas petrol 06:35-Kale 07:00
Gezilecek Yerler

Tur Programı

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
  18.06.2024
  19.06.2024
  Sorunuz1.300,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 12 Yaş 1.200,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Salı
  22.06.2024
  23.06.2024
  Müsait1.200,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  6 - 12 Yaş 1.100,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım hizmetleri
 • Araç içi  ikramlar
 • Kahvaltı (serpme )
 • Profesyonel rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra turlar ve şahsi harcamalar 
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğle Yemeği ( serbest zaman )
 • Akşam Yemeği
 • Azmak Tekne Turu      

 

Önemli Bilgiler

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
 • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar