Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TUR KODU:

MARMARİS DALIŞ TURU

 • Günü Birlik

başlayan fiyatlarla

- -

Oda 1

MARMARİS DALIŞ TURU


 Siz değerli misafirlerimizi belirlediğimiz servis güzergahından sonra Denizli Hürriyet okulu önünden  06:00 da alarak Marmaris istikametine doğru yola çıkıyoruz .  Saat 07:15 gibi yol üzerinde restorantda serpme kahvaltımızı alıyoruz . 
  
Sonrasında  keyifli yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Marmaris’e ulaşmamızın akabinde  10.30 gibi bizi bekleyen teknemize binerek, uçsuz bucaksız mavilikler içinde Dalış yapacağımız koya giderken eğitmenlerden dalış eğitimini alıyoruz.Eğitmenlerin yönlendirmesi ile dalışa geçiyoruz.

Sualtı dünyasına ait canlıları ve bu dünyaya ait yaşanmışlıkları merak ediyorsanız Marmaris dalış turu sizler için inanılmaz bir deneyim olacak!

Dalış turumuz boyunca Marmaris’in 2 farklı noktasında 2 kez tüplü dalış yapacağız

Bu tur esnasında profesyonel eğitmenlerimiz ve rehber arkadaşlarımız misafirlerimize gün boyu eşlik etmektedir. Tekneye ilk varış anınızdan itibaren eğitmen arkadaşlarımız sizlere gayet kolay ve anlaşılabilir bir şekilde dalış hakkında ki talimatları ve eğitimleri verirler. Bu teori dersleri esnasında su altı dili, dalış ekipmanlarını nasıl kullanacağınız ve su altında neler yapmamanız gerektiği hakkında sizlere detaylı gerekli bilgiler verilir. 5’er 6’şar kişilik ufak gruplar oluşturulur ve dalışlar bu ufak gruplarla profesyonel dalış hocalarımızla beraber gerçekleştirilir. İlk dalışınız da biraz çekingenlik yaşayabilirsiniz fakat 2’nci dalışınızdan daha çok zevk alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

ilk dalış 5-7 metre arasında 20 dakika, 2’nci dalış 7-10 metre arasında 20 dakika olmak üzere toplam 40 dakikalık bir dalış tecrübesi yaşayacaksınız.,

 Dalış yapmayacak olan misafirlerimiz ise tur esnasında teknemizde bulunan şnorkel ekipmanlarını kullanarak yüzebilirler.

 

*12 yaşından küçük misafirler dalış yapamaz. Dalış yapmayan arkadaşlarınızda bu tura sizinle beraber katılabilirler.

Tur Hareket Tarihleri:
Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın - TARIHLER
Gezilecek Yerler

Tur Programı

Tur Fiyatları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sabah Kahvaltısı (serpme)
 • Öğle Yemeği Teknede (Sandviç)
 • Ulaşım,Rehberlik
 • Tekne ücreti
 • Dalış Ekipmanları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Akşam yemeği
 • Fotoğraf ve video
 • Ekstra harcamalar
   

Önemli Bilgiler

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Rehber; hava , yol ve konaklama şartlarına uygun olarak , turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarımız talepler doğrultusunda  16-30 veya 46-54 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.  Yolcu satın alırken , bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Misafir turun ücretini tamamını ödenmesi durumunda yapılacak fiyat değişikliğinden etkilenmez.Fark taleb edilmez.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığında , turu 1 (bir ) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ARUZ TURİZM` de saklıdır. Turun iptali durumunda ARUZ TURİZM iptali bizzat bildirmek zorundadır. Ödenen tur ücretinin tamamını ARUZ TURİZM ödemek ile yükümlüdür.
 • 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz`un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu`nun 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

Yorumlar